
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на сріблястій основі бантик із білими та кольоровими кристалами розмір виробу 50Х40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Великдень, День народження, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Знаки зодіаку, Янголята/феї, Будиночки, Казки, мультфільми, Фрази/слова, Східні мотиви, Їжа, напої, Риби, Прапори, Посуд, Країни, міста, Музика, Морська, Орнамент, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Абстракція, Мотоцикли, Авіація, Автомобілі, Військова, Сніжинка, Цифри, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж, Луна |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 30 шт. |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
- Ціна: 65 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3049917818
Брошь на серебристой основе бантик с белыми и цветными кристаллами размер изделия 50Х40 мм
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


