
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на сріблястій основі з білими кристалами розмір виробу 60Х35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Великдень, День народження, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Луна, Янголята/феї, Будиночки, Знаки зодіаку, Фрази/слова, Казки, мультфільми, Риби, Східні мотиви, Прапори, Їжа, напої, Орнамент, Музика, Морська, Посуд, Країни, міста, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Автомобілі, Мотоцикли, Абстракція, Авіація, Військова, Цифри, Сніжинка, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 30 шт. |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
- Ціна: 60 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3046969130
Брошь на серебристой основе с белыми кристаллами размер изделия 60Х35 мм
60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


