
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на сріблястій основі з білими стразами на ланцюжку з заклепкою розмір виробу 50Х35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Великдень, День народження, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Луна, Янголята/феї, Будиночки, Казки, мультфільми, Фрази/слова, Риби, Східні мотиви, Країни, міста, Прапори, Знаки зодіаку, Орнамент, Музика, Морська, Їжа, напої, Посуд, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Абстракція, Мотоцикли, Авіація, Автомобілі, Військова, Цифри, Сніжинка, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
- Ціна: 120 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3043343260
Брошь на серебристой основе с белыми стразами на цепочке с заклепкой размер изделия 50Х35 мм
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


