
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на сріблястій основі бантик із брендовим логотипом і білими стразами розмір виробу 45Х30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Великдень, Янголята/феї, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Луна, Знаки зодіаку, Будиночки, Казки, мультфільми, Фрази/слова, Риби, Їжа, напої, Країни, міста, Прапори, Посуд, Орнамент, Музика, Східні мотиви, Морська, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Автомобілі, Мотоцикли, Авіація, Абстракція, Військова, Цифри, Сніжинка, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж, День народження |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
- Ціна: 110 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3038283610
Брошь на серебристой основе бантик с брендовым логотипом и белыми стразами размер изделия 45Х30 мм
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


