
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на сріблястій основі кришталеве серце з змійкою з мінливим камінням розмір виробу 35Х30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Великдень, День народження, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Знаки зодіаку, Янголята/феї, Будиночки, Казки, мультфільми, Фрази/слова, Луна, Східні мотиви, Країни, міста, Прапори, Посуд, Риби, Музика, Морська, Їжа, напої, Орнамент, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Автомобілі, Мотоцикли, Авіація, Абстракція, Військова, Сніжинка, Цифри, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
- Ціна: 90 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3037215880
Брошь на серебристой основе хрустальное сердце с змеей с переливающимися камнями размер изделия 35Х30 мм
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


