
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на сріблястій основі хрестик ажурний із сірими та чорними камінчиками розмір виробу 55Х45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Янголята/феї, День народження, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Знаки зодіаку, Луна, Будиночки, Казки, мультфільми, Фрази/слова, Східні мотиви, Їжа, напої, Країни, міста, Прапори, Посуд, Орнамент, Музика, Морська, Риби, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Абстракція, Мотоцикли, Авіація, Автомобілі, Військова, Сніжинка, Цифри, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж, Великдень |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 40 шт. |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
- Ціна: 75 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3037084219
Брошь на серебристой основе крестик ажурный с серыми и черными камушками размер изделия 55Х45 мм
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


