
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на сріблястій основі хрестик із білими та чорними стразами розмір виробу 45Х30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Великдень, День народження, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Луна, Янголята/феї, Знаки зодіаку, Казки, мультфільми, Фрази/слова, Східні мотиви, Їжа, напої, Країни, міста, Прапори, Посуд, Риби, Музика, Морська, Орнамент, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Автомобілі, Мотоцикли, Авіація, Будиночки, Військова, Сніжинка, Цифри, Абстракція, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 40 шт. |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
- Ціна: 75 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3030511247
Брошь на серебристой основе крестик с белыми и черными стразами размер изделия 45Х30 мм
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


