
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка на темно-сріблястій основі із сірим кристалом і білими намистинами розмір виробу 50Х45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, Новий рік/Різдво, Великдень, День народження, Кондитерські вироби, Фрукти/ягоди, Овочі, Метелики/комахи, Знаки зодіаку, Луна, Будиночки, Казки, мультфільми, Фрази/слова, Східні мотиви, Їжа, напої, Країни, міста, Прапори, Посуд, Янголята/феї, Риби, Морська, Орнамент, Музика, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Абстракція, Автомобілі, Авіація, Мотоцикли, Військова, Цифри, Сніжинка, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Натюрморт, Пейзаж |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Камені вставки | Стрази |
| Кількість каменів | 20 шт. |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
- Ціна: 75 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3030129283
Брошь на темно серебристой основе с серым кристаллом и белыми бусинами размер изделия 50Х45 мм
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


