


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет жіночий із натуральних перламутр на гумці розмір намистини 6.5-7 мм діаметр 6 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Розмір max | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Основні | |
| Тип браслета | М'який |
- Ціна: 160 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2811778527
Браслет женский из натурального жемчуга белого цвета перламутр на резинке размер бусины 6.5-7 мм диаметр 6 мм
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


