
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішечок чорний прямокутний подарунковий для прикрас ширина 9,5 см висота 13 см із затяжками паковання 20 штук
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | БижуМир |
- Ціна: 5 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1693097789
Мішечок чорний прямокутний подарунковий для прикрас ширина 9,5 см висота 13 см із затяжками паковання 20 штук
5 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


