
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішечок чорний оксамит прямокутний подарунковий для прикрас ширина 12.5 см висота 13.5 см із затяжками поштучно
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | БижуМир |
- Ціна: 15 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1692166001
Мішечок чорний оксамит прямокутний подарунковий для прикрас ширина 12.5 см висота 13.5 см із затяжками поштучно
15 ₴
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


