
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішечок коричневий оксамит прямокутний подарунковий для прикрас розмір 10х12 см із затяжками в пакованні 50 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | БижуМир |
- Ціна: 12 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1685277047
Мішечок коричневий оксамит прямокутний подарунковий для прикрас розмір 10х12 см із затяжками в пакованні 50 шт.
12 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


