
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішечок зелений оксамитовий квадратний подарунковий для прикрас розмір 7х9 см із затяжками в пакованні 50 штук
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мішок |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 50 |
- Ціна: 9 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1436942744
Мішечок зелений оксамитовий квадратний подарунковий для прикрас розмір 7х9 см із затяжками в пакованні 50 штук
9 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


