
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мешочек подарочный прямоугольная серебристый размер изделия 7/9 см с затяжками в упаковке 100 штук
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мішок |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 100 |
- Ціна: 5 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 401
Мешочек подарочный прямоугольная серебристый размер изделия 7/9 см с затяжками в упаковке 100 штук
5 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


