

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет С НЕЗНАЧИТЕЛЬНЫМ ДЕФЕКТОМ КЛЕЙ под кольца горизонтальный серого цвета велюр высота 35 см ширина 24 см 7 рядов
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Кільця |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2022Дефект
Планшет С НЕЗНАЧИТЕЛЬНЫМ ДЕФЕКТОМ КЛЕЙ под кольца горизонтальный серого цвета велюр высота 35 см ширина 24 см 7 рядов
200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


