

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет жіночий золотистого кольору з натуральними перлами з чорними кристалами застібка карабін розмір намистини 7 мм довжина 19-24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Розмір max | 195 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 210 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2823732405
Браслет женский золотистого цвета с натуральным жемчугом с черными кристаллами застежка карабин размер бусины 7 мм длина 19-24 см
210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


