

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішечок подарунковий круглий чорний оксамит розмір виробу ширина 15 см висота 16.5 см із затяжками поштучно
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оксамит |
| Виробник | БижуМир |
- Ціна: 20 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1692166526
Мішечок подарунковий круглий чорний оксамит розмір виробу ширина 15 см висота 16.5 см із затяжками поштучно
20 ₴
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (97) 888-89-90наш сайт бижутерия.com
- +380 (97) 888-89-90вайбер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


